Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu

PRACOWNICY

DYREKTOR:  Marta Budzińska  /  e- mail: m.budzinska@mopsdzierzgon.pl

KSIĘGOWY: Danuta Chętnik  /  e-mail: d.chetnik@mopsdzierzgon.pl

PRACOWNIK SOCJALNY:  Elżbieta Jóźwiak   /  e-mail: e.jozwiak@mopsdzierzgon.pl

PRACOWNIK SOCJALNY: Ewa Kluska   /   e-mail: e.kluska@mopsdzierzgon.pl

PRACOWNIK SOCJALNY: Grażyna Kalinowska  /  e-mail: g.kalinowska@mopsdzierzgon.pl

PRACOWNIK SOCJALNY: Monika Hrynkiewicz   /  e-mail: m.hrynkiewicz@mopsdzierzgon.pl

PRACOWNIK SOCJALNY: Anna Nadachewicz  /  e-mail: a.nadachewicz@mopsdzierzgon.pl

INSPEKTOR d/s ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH: Bogumiła Amling  /  e-mail: b.amling@mopsdzierzgon.pl

INSPEKTOR d/s FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO: Ewa Hoffman  /  e-mali: e.hoffman@mopsdzierzgon.pl

INSPEKTOR d/s ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO:  Lidia Jankowska  / l.jankowska@mopsdzierzgon.pl

REFERENT: Anna Stasiak   / a.stasiak@mopsdzierzgon.pl

REFERENT: Joanna Kwidzińska  / j.kwidzinska@mopsdzierzgon.pl

POMOC ADMINISTRACYJNA: Karolina Podsiadlik / k.podsiadlik@mopsdzierzgon.pl

PIELĘGNIARKA: Jolanta Haber

PIELĘGNIARKA: Beata Jaskułowska

OPIEKUNKA NAD CHORYM W DOMU: Bożena Mazurek

OPIEKUNKA NAD CHORYM W DOMU: Krystyna Olszta

MŁODSZA OPIEKUNKA NAD CHORYM W DOMU: Sylwia Marczuk

ASYSTENT RODZINY: Ewa Rogala

ASYSTENT RODZINY: Joanna Folusiewicz

 

 

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Zegar

Rodzina 500+

   http://www.mpips.gov.pl/gfx/mpips/pl/media/46/1/banerek.png       

HERB DZIERZGONIA

                              

KOPERTA ŻYCIA

                    

,, ZA ŻYCIEM"

„Za życiem” - nowe świadczenie już od 1 stycznia 2017 r.

SENIOR +

NIEBIESKA LINIA

   Ogólnopolskie pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie - Niebieska Linia

FUNDUSZE EUROPEJSKIE