Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu

PRACOWNICY

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

W DZIERZGONIU

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu

Imię i Nazwisko

Funkcja

Adres e-mail

Danuta Chętnik 

Księgowa

d.chetnik@mopsdzierzgon.pl

Karolina Podsiadlik

Referent ds. kadrowo-płacowych

k.podsiadlik@mopsdzierzgon.pl

Grażyna Kalinowska 

Pracownik socjalny

g.kalinowska@mopsdzierzgon.pl

Monika Hrynkiewicz  

Pracownik socjalny

m.hrynkiewicz@mopsdzierzgon.pl

Anna Nadachewicz 

Pracownik socjalny

a.nadachewicz@mopsdzierzgon.pl

Ewa Rogala

Pracownik socjalny

e.rogala@mopsdzierzgon.pl

Ewa Kluska  

Pracownik socjalny

e.kluska@mopsdzierzgon.pl

Bogumiła Amling 

Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych i wychowawczych

b.amling@mopsdzierzgon.pl

Lidia Jankowska

Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych i wychowawczych

l.jankowska@mopsdzierzgon.pl

Ewa Hoffman

Inspektor ds. Funduszu alimentacyjnego

e.hoffman@mopsdzierzgon.pl

Anna Stasiak  

Referent

a.stasiak@mopsdzierzgon.pl

Joanna Kwidzińska 

Referent

j.kwidzinska@mopsdzierzgon.pl

Justyna Danielczuk

Pomoc administracyjna

j.danielczuk@mopsdzierzgon.pl

Sylwia Pioś Pomoc administracyjna s.pios@mopsdzierzgon.pl

Kamila Sikora

Pomoc administracyjna

 

Monika Jurkiewicz

Asystent rodziny

m.jurkiewicz@mopsdzierzgon.pl

Joanna Folusiewicz

Asystent rodziny

 

Malwina Sapińska

Asystent rodziny

 

Beata Jaskułowska

Pielęgniarka stacji socjalnej

 

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Zegar

Rodzina 500+

   http://www.mpips.gov.pl/gfx/mpips/pl/media/46/1/banerek.png       

HERB DZIERZGONIA

                              

KOPERTA ŻYCIA

                    

,, ZA ŻYCIEM"

„Za życiem” - nowe świadczenie już od 1 stycznia 2017 r.

SENIOR +

NIEBIESKA LINIA

   Ogólnopolskie pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie - Niebieska Linia

FUNDUSZE EUROPEJSKIE